Word jij één van onze toekomstige top-stagiairs?
We maken het verschil met persoonlijke begeleiding. We willen je graag iets bijbrengen. En we geven je de ruimte om samen met andere stagiairs en onze collega’s te werken aan verbeteringen en nieuwe activiteiten.

Aan de slag?

Bij ons ervaar je alle aspecten van het bedrijfsleven. Je leert op respectvolle en constructieve wijze samen te werken. Zo realiseer je de doelen van de organisatie én die van jezelf. Daardoor ontwikkelen we als bedrijf, maar krijg jij ook volop ruimte om jezelf te ontwikkelen.

Bij de diverse GP Groot bedrijven hebben wij stage- en afstudeerplekken voor:

  • hbo derdejaars en afstudeerders
  • mbo, leerwegen BOL en BBL

Met goede begeleiding en een prettige werkomgeving helpen we je op weg. Jij zorgt voor een actieve en leergierige instelling.