null

Berry Moolenaar

Founder & Voorzitter

Berry@sv-bfl.nl

Lees hier over Berry

null

Susan Oud

Penningmeester tot 1 maart 2019

Susan@sv-bfl.nl

Lees hier over Susan

null

Bas Karsten

Secretaris

Bas@sv-bfl.nl

Lees hier over Bas

null

Piet Nauta

Penningmeester vanaf 1 maart 2019

Piet@sv-bfl.nl

Lees hier over Piet

null

Berry Moolenaar

Founder & Voorzitter

Berry@sv-bfl.nl

null

Chris van Diepen

Founder & Secretaris

Chris@sv-bfl.nl

null

Susan Oud

Penningmeester

Susan@sv-bfl.nl

null

Ruben Zeeman

Lid communcatiecommissie

activiteitencommissie@sv-bfl.nl

null

Vacature Hoofd Communicatiecommissie

Interesse? Mail naar contact@sv-bfl.nl.
null

Quinten Verhulsdonk

Lid communcatiecommissie

activiteitencommissie@sv-bfl.nl

null

Jorai Mets

Lid communicatiecommissie

activiteitencommissie@sv-bfl.nl

null

Thijs Groot

Hoofd activiteitencommissie

activiteitencommissie@sv-bfl.nl

null

Eline van Baar

Lid activiteitencommissie

activiteitencommissie@sv-bfl.nl

null

Aidan Splinter

Lid activiteitencommissie

activiteitencommissie@sv-bfl.nl

null

Vacature Hoofd Activiteitencommissie

Interesse? Mail naar contact@sv-bfl.nl.
null

Hessel van der Hoorn

Lid activiteitencommissie

activiteitencommissie@sv-bfl.nl

Liona Kockeling

Lid activiteitencommissie

activiteitencommissie@sv-bfl.nl

null

Tobias Zandbergen

activiteitencommissie@sv-bfl.nl