Vomar: Stagiair(e) Marketing en Communicatie (32-40u)

Interesse in deze vacature? Mail naar contact@sv-bfl.nl en wij brengen je in contact met Vomar.
Neem je liever zelf contact op met het bedrijf? Laat ze dan weten dat je de vacature via ons hebt gevonden, zo heb je een streepje voor!

Ben jij op zoek naar een veelzijdige stage om praktijkervaring op te doen? De afdeling marketing en communicatie van Vomar Voordeelmarkt is voor een meewerkstage op zoek naar een proactieve HBO- of WO-student Marketing, Communicatie of een vergelijkbare studie. De afdeling is verantwoordelijk voor het marketing- en communicatiebeleid van Vomar. Als stagiair(e) sta je midden in het bedrijf en werk je mee aan diverse campagnes en consumentenonderzoek. Je werkt samen met verschillende afdelingen binnen Vomar en diverse externe partijen. Kortom, een mooie kans om kennis te maken met marketing en communicatie binnen de retail!

Takenpakket

 • Je draagt zorg voor verschillende loyaliteitscampagnes;
 • Je voert lokale marketingactiviteiten uit;
 • Je helpt bij openingsactiviteiten ten behoeve van de (her)opening van winkels;
 • Je ondersteunt waar nodig werkzaamheden betreffende onze socialmediakanalen en de website;
 • Je ondersteunt een consumentenonderzoek.

Wie zoeken wij?

 • Je volgt een HBO- of WO-opleiding op het gebied van Marketing en Communicatie;
 • Je hebt een proactieve werkhouding en no-nonsense instelling;
 • Je kunt zelfstandig en in teamverband werken;
 • Je bent ondernemend en servicegericht;
 • Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden;
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
 • Je bent bij voorkeur in het bezit van een rijbewijs.

Wat bieden wij?

Je gaat onderdeel uitmaken van een professioneel, enthousiast team waarbij je kennismaakt met allefacetten van jouw vakgebied. We bieden een stagecontract voor minimaal 32 uur, verdeeld over 4 of 5 dagen. Je ontvang een stagevergoeding van € 250,- per 4 weken op basis van een fulltime contract.