Heb jij interesse in een van de onderstaande vacatures? Neem contact op met contact@sv-bfl.nl en wij brengen je direct in contact met het bedrijf!

Meewerkstages Management & Beleid

De functie

Ben jij op zoek naar een veelzijdige stage om praktijkervaring op te doen? De afdeling Commercial Support van Vomar Voordeelmarkt is op zoek naar een proactieve hbo-student voor een meewerkstage. De afdeling ondersteunt de commerciële afdeling en draagt zorg voor o.a. schappenplannen (spacemanagement), prijs- en concurrentieonderzoek en markt- en consumentenonderzoek. Je komt te werken binnen een compacte afdeling waarbij je volledig meedraait en de verantwoordelijkheid krijgt over een of meerdere projecten. Het leuke aan deze stage is dat de taken zeer divers en uitdagend zijn. Kortom, een mooie kans om kennis te maken met commercie binnen de Retail!

Takenpakket

 • Je bent verantwoordelijk voor bijwerken/updaten van de databases concurrentie-assortiment en private label assortiment, in nauwe samenwerking met de betreffende Categorie Manager
 • Je werkt een verbeterplan uit voor de vastlegging van inkoopcontracten
 • Je biedt ondersteuning bij de dagelijkse werkzaamheden omtrent schappenplannen
 • Je biedt ondersteuning bij de dagelijkse werkzaamheden omtrent prijs- en consumentenonderzoek
 • Je voert een concurrentieonderzoek uit

Wie zoeken wij?

 • Je volgt een hbo-opleiding Commerciële Economie, Commercieel Management, Small Business & Retailmanagement of een vergelijkbare studie
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk
 • Werkervaring bij een (Vomar) supermarkt in een pre
 • Je bent secuur en je verliest geen detail uit het oog

Wat bieden wij?
Je gaat onderdeel uitmaken van een professioneel, enthousiast team waarbij je kennis maakt met alle facetten binnen Commercial Support. We bieden een stagecontract voor minimaal 32 uur, verdeeld over 4 of 5 dagen. Je ontvangt een stagevergoeding van € 400,- bruto per 4 weken op basis van een fulltime contract.

De functie

De afdeling Operations Support van Vomar Voordeelmarkt is op zoek naar een proactieve hbo-student die de afdeling komt versterken. De afdeling draagt zorg voor de communicatie richting filialen en de communicatie vanuit de filialen naar het Servicecentrum.  Daarnaast zorgen zij voor de afhandeling in de digitale systemen zodat gebruikers ondersteuning krijgen bij hun werkzaamheden. Als stagiair(e) Operatons Support sta je midden in het bedrijf en heb je direct contact met veel klanten en medewerkers. Kortom, een uitgelezen kans om kennis te maken met Operations Support binnen de Retail!

Takenpakket

 • Je bent verantwoordelijk voor het tijdig beantwoorden van binnenkomende klachten, vragen en opmerkingen via Topdesk, mail en telefoon
 • Je zorgt ervoor dat binnenkomende klachten, vragen en opmerkingen effectief zijn gescreend en terecht komen bij het juiste organisatie onderdeel en dat de aanmelder op de hoogte is van de voortgang
 • Je zorgt ervoor dat de processen in de winkels goed blijven verlopen en storingen snel worden verholpen
 • Je beheert de meldingen in Topdesk en zorgt voor adequate afhandeling
 • Je houdt je bezig met het opzetten, inrichten en actueel houden van een kenniscentrum voor medewerkers, waardoor medewerkers snel voorzien kunnen worden van antwoord op frequent gestelde vragen
 • Je stelt managementrapportages op om de kwalitatieve en kwantitatieve performance van de afdeling te kunnen beoordelen
 • Je doet diverse verbetervoorstellen om de klanttevredenheid van zowel interne als externe klanten te verhogen
 • Na goedkeuring van verbetervoorstellen zet je je in om deze te effectueren

Wie zoeken wij?

 • Je volgt een hbo-opleiding 
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal
 • Je kunt zelfstandig en in teamverband werken
 • Je bent ondernemend, servicegericht en nauwkeurig

Wat bieden wij?


Je gaat onderdeel uitmaken van een professioneel, enthousiast team waarbij je kennis maakt met alle facetten van jouw vakgebied. We bieden een stage contract voor minimaal 32 uur, verdeeld over 4 of 5 dagen. Je ontvangt een stagevergoeding van € 400,- per 4 weken op basis van een fulltime contract. 

De functie

De afdeling Bouw van Vomar Voordeelmarkt is op zoek naar een proactieve mbo- of hbo-student voor een meewerkstage. De afdeling Bouw is o.a. verantwoordelijk voor het beheren en verzorgen van administratieve handelingen met betrekking tot bouw, techniek en onderhoud. De supermarktbranche is heel competitief en dynamisch. Daarom moet er voortdurend geanticipeerd worden op marktontwikkelingen. Het leuke aan deze stage is dat de taken hierdoor zeer divers en uitdagend zijn. Kortom, een uitgelezen kans om kennis te maken met bouw binnen de Retail!

Takenpakket

 • Je houdt je bezig met het uitvoeren van diverse administratieve processen
 • Je bent verantwoordelijk voor het beheren van de meldingen in Topdesk vanuit de filialen (ons interne communicatiemiddel)
 • Je zorgt dat investeringsaanvragen worden beheerd en afgehandeld
 • Je onderhoudt contacten met diverse interne en externe partijen

Wie zoeken wij?

 • Je volgt een mbo- of hbo-opleiding Bouwkunde, Techniek, Small Business & Retailmanagement of een vergelijkbare studie
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk
 • Werkervaring bij een (Vomar) supermarkt is een pre
 • Je beschikt over een proactieve werkhouding en een no-nonsense instelling
 • Je bent secuur en je verliest geen detail uit het oog

Wat bieden wij?
Je gaat onderdeel uitmaken van een professioneel, enthousiast team waarbij je kennis maakt met alle facetten van jouw vakgebied. We bieden een stage contract voor minimaal 32 uur, verdeeld over 4 of 5 dagen. Je ontvangt een stagevergoeding tussen de € 300,- en € 400,- per 4 weken op basis van een fulltime contract.

De functie

De afdeling Categorie Management van Vomar Voordeelmarkt is op zoek naar een proactieve hbo- of wo-student voor een meewerkstage. De afdeling Categorie Management is o.a. verantwoordelijk voor het beheren en ontwikkelen van de productgroepen en het behalen van het prijs-, promotie- en presentatiebeleid in onze filialen. De supermarktbranche is heel competitief en dynamisch. Daarom moet er voortdurend geanticipeerd worden op marktontwikkelingen. Het leuke aan deze stage is dat de taken hierdoor zeer divers en uitdagend zijn. Kortom, een mooie kans om kennis te maken met Categorie Management binnen de Retail!

Takenpakket

 • Je voert diverse administratieve processen uit bij wijzigingen of vernieuwingen in het assortiment, promotie-, prijs- of presentatiebeleid
 • Je ondersteunt bij het bedenken en opzetten van reclameacties
 • Je houdt je bezig met het opvoeren van nieuwe producten
 • Je maakt analyses voor de samenstelling van het assortiment 
 • Je voert een concurrentie onderzoek uit

Wie zoeken wij?

 • Je volgt een hbo- of wo-opleiding Commerciële Economie, Commercieel Management, Small Business & Retailmanagement of een vergelijkbare studie
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk
 • Werkervaring bij een (Vomar) supermarkt is een pre
 • Je beschikt over een proactieve werkhouding en een no-nonsense instelling
 • Je bent secuur en je verliest geen detail uit het oog

Wat bieden wij?
Je gaat onderdeel uitmaken van een professioneel en enthousiast team waarbij je kennismaakt met alle facetten van jouw vakgebied. We bieden een stagecontract voor minimaal 32 uur, verdeeld over 4 of 5 dagen. Je ontvangt een stagevergoeding van € 400,- per 4 weken op basis van een fulltime contract.

Stage Recruitment

Ben jij op zoek naar een uitdagende stage met veel vrijheid en verantwoordelijkheden? Vind jij het interessant om de juiste kandidaten te vinden, te binden en te boeien en daarnaast te onderzoeken wat de beste wervingsstrategieën zijn? Kom dan stage lopen bij het recruitmentteam van Welten!

Wat ga je doen?

Als stagiair Recruitment ondersteun je onze recruiters tijdens de gehele selectieprocedure van onze nieuwe medewerkers. Je screent cv’s, selecteert afstudeerkandidaten, denkt mee over sollicitatieprocedures en je krijgt de mogelijkheid om je te verdiepen in onze employer branding. Met jouw frisse blik zorg je ervoor dat je ons helpt de beste kandidaten te selecteren en dat je meedenkt over onze (campus)recruitment strategie. Daarnaast is er natuurlijk ook ruimte voor je eigen inbreng!

Wat bieden we jou?

Financiële sector

Een uitdagende stage bij een bekende speler in de financiële sector.

Kennismaken met recruitment

Kennismaking met alle facetten binnen de dynamische wereld van recruitment.

Goede begeleiding

Goede begeleiding door onze recruiters Kees de Wit en Lisanne Postma.

Ruimte voor ontspanning en fun

Zoals donderdagmiddagborrels, teamuitjes, het Weltenfeest en deelname aan ons vitaliteitsprogramma Welten+.

Een open, informele en ongedwongen cultuur

Waarbinnen iedere collega zich welkom voelt.

Stage- en reiskostenvergoeding

Uiteraard krijg je bij ons een een stage- en reiskostenvergoeding.

Heb jij interesse in een van de onderstaande vacatures? Neem contact op met contact@sv-bfl.nl en wij brengen je direct in contact met het bedrijf!

Afstudeerstages Management & Beleid

We hebben momenteel geen openstaande M&B afstudeerstages maar schroom niet ons te mailen! Wellicht kunnen we wat voor je betekenen!