Vomar: Stagiair(e) Commercial Support (32-40u)

Interesse in deze vacature? Mail naar contact@sv-bfl.nl en wij brengen je in contact met Vomar.
Neem je liever zelf contact op met het bedrijf? Laat ze dan weten dat je de vacature via ons hebt gevonden, zo heb je een streepje voor!

Ben jij op zoek naar een veelzijdige stage om praktijkervaring op te doen? De afdeling Commercial Support van Vomar Voordeelmarkt is op zoek naar een proactieve hbo-student voor een meewerkstage. De afdeling ondersteunt de commerciële afdeling en draagt zorg voor o.a. schappenplannen (spacemanagement), prijs- en concurrentieonderzoek en markt- en consumentenonderzoek. Je komt te werken binnen een compacte afdeling waarbij je volledig meedraait en de verantwoordelijkheid krijgt over een of meerdere projecten. Het leuke aan deze stage is dat de taken zeer divers en uitdagend zijn. Kortom, een mooie kans om kennis te maken met marketing en communicatie binnen de Retail!

Takenpakket

  • Je bent verantwoordelijk voor bijwerken/updaten van de databases concurrentie-assortiment en private label assortiment, in nauwe samenwerking met de betreffende Categorie Manager
  • Je werkt een verbeterplan uit voor de vastlegging van inkoopcontracten
  • Je biedt ondersteuning bij de dagelijkse werkzaamheden omtrent schappenplannen
  • Je biedt ondersteuning bij de dagelijkse werkzaamheden omtrent prijs- en consumentenonderzoek
  • Je voert een concurrentieonderzoek uit

Wie zoeken wij?

  • Je volgt een hbo-opleiding Commerciële Economie, Commercieel Management, Small Business & Retailmanagement of een vergelijkbare studie
  • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk
  • Werkervaring bij een (Vomar) supermarkt in een pre
  • Je bent secuur en je verliest geen detail uit het oog

Wat bieden wij?

Je gaat onderdeel uitmaken van een professioneel, enthousiast team waarbij je kennismaakt met alle facetten van jouw vakgebied. We bieden een stagecontract voor minimaal 32 uur, verdeeld over 4 of 5 dagen. Je ontvang een stagevergoeding van € 400,- per 4 weken op basis van een fulltime contract.