CatchYourTalent-Racktime

Projectmanagement Marketing

Ben jij op zoek naar een stageplaats voor september 2021? En volg jij een HBO/MBO opleiding in de richting van; Eventmanagement, Creative Business, Marketing, Communicatie, International Business, Business Studies of Bedrijfskunde? Vanaf september worden er 2 enthousiastelingen gevraagd om het team te versterken!

Racktime is een Full-service provider op het gebied van Sales, Marketing en Logistieke activiteiten. Denk hierbij aan de organisatie en uitvoering van Instore demonstraties, Merchandising, direct sales en het leveren van commercieel talent om aan de slag te gaan binnen een field sales team. Racktime werkt met gave A-merken als; Nespresso, Red Bull, Panasonic, PlayStation, Dyson en is Benelux georiënteerd. De stage vindt plaats op het hoofdkantoor in Alkmaar.

Functieomschrijving

De Stage Projectmanagement Marketing valt binnen de voorwaarden van een meewerkstage (20 weken). Wij stemmen de stage en invulling van taken en verantwoordelijkheden af op jouw opleiding en niveau en geven je een vaste begeleider op ons kantoor.

Binnen de Stage Projectmanagement Marketing krijg je geen hand- en spandiensten maar je ga je zelfstandig aan de slag met organisatie van projecten.

Wat kun je leren?

Heel concreet leer je; plannen, organiseren, communicatie, werken onder druk, creatief denken, netwerken, en nog veel meer. En sluit je stage af met een berg aan bruikbare ervaring en een cv vol mooie A-merken.

 • Projectbegeleiding en Projectmanagement;
 • Planning;
 • Trainingen organiseren;
 • Begeleiding en contact onderhouden met de FieldForce;
 • Rapporteren en diverse administratieve taken;
 • Projectevaluaties;
 • Verwelkomen en instrueren van nieuwe medewerkers.

Functie eisen

 • Gemotiveerd, flexibel, stressbestendig en natuurlijk een organisatietalent.
 • Houd van uitdagingen en voelt je thuis in een informele gezellige bedrijfscultuur.
 • HBO/MBO+ werk- en denkniveau.
 • En is bij voorkeur in bezit van rijbewijs B.

Wij bieden

Wij kunnen jou binnen de Stage Projectmanagement Marketing een mooie veelzijdige stage bieden waarin er veel ruimte is voor eigen inbreng en innovatie. Daarnaast:

 • Een bijzonder leuk en enthousiast team;
 • Uitstekende stagevergoeding;
 • De perfecte basis aan werkervaring voor de start van jouw carrière;
 • Ervaring in marketing en communicatie;
 • Doorgroeimogelijkheden na je stage;
 • En ook belangrijk goede begeleiding tijdens werk of schoolopdrachten!
Interesse in deze vacature? Mail naar contact@sv-bfl.nl en wij brengen je in contact met CatchYourTalent-Racktime.
Neem je liever zelf contact op met het bedrijf? Klik hier en laat hen dan weten dat je de vacature via ons hebt gevonden, zo heb je een streepje voor!